Kovové schodiště

Kovové schody pro venkovní použití

Kovové schody. Řešení pro venkovní použití.

Ocelová schodiště nebo kovová schodiště vyrobená mistry řemesla ze společnosti SWN Moravia. Plánujeme a vyrábíme vysoce kvalitní ocelová schodiště podle vašich požadavků, v jakémkoli tvaru a rozměru.
Ocelové nebo obecně Kovové schody nazývané schody, které jsou díky svým ocelovým vlastnostem univerzální. V závislosti na umístění, funkci, tvaru a konstrukci schodiště se použije nejvhodnější ocel a průřez. Naši zákazníci a partneři oceňují téměř neomezené možnosti tohoto materiálu a neustále navrhují nová moderní ocelová schodiště.

Kovové schody jsou všechna schodiště, jejichž nosné části jsou vyrobeny z kovu. Kovové schody se obvykle vyrábějí z normalizovaných ocelových profilů, vzácněji z nerezové oceli, litiny nebo hliníku.
Díky své rozmanité zpracovatelnosti a použitelnosti se ocelová schodiště používají pro nejrůznější účely, od průmyslových schodišť až po schodiště pro prestižní veřejné budovy,
od průmyslových schodišť přes schodiště pro prestižní budovy až po ocelová schodiště do bytů,
v posledním případě často v kombinaci se dřevem a sklem. V obytných zónách je třeba zohlednit nárazové zvukové vlastnosti oceli, tj. zajistit vhodné oddělení od budovy.

 

Kovové schody pro vnitřní i venkovní použití

Kovové schodiště - Průmyslové stavbyVýhoda ocelových schodů je zřejmá: Odolnost a dlouhá životnost charakterizuje tento materiál. Možnosti využití kovových schodů jsou velmi flexibilní. Lze je použít jak v exteriéru, tak v interiéru.
 Použitím mřížových stupňů nebo protiskluzových plechových stupňů zaručuje kovové schodiště v exteriéru vysoký stupeň odolnosti proti uklouznutí i v zimě. Ideální ocelové schodiště pro vás.

Využili jste možnosti, které vám nabízí ocelové schodiště? Těšíme se na vaši poptávku.

Kovová schodiště se používají v mnoha oblastech, a to jak v oblasti v interiéru i exteriéru.

 

Zde je několik příkladů:

Kovové schody pro vnitřní použití:

 • Schodiště v obytných budovách, kancelářských budovách, veřejných zařízeních, hotelech
 • Schody na schodištích, ve sklepech a na půdách
 • Schody u výtahových pater

Kovové schody pro venkovní použití:

 • Schody na terasy, balkony, střešní zahrady
 • Schody do garáží, sklepů
 • Schody k bazénům
 • Schody do technických místností

 

Výhody kovových schodů

Kovové schody mají oproti jiným typům schodů, jako jsou dřevěné schody nebo kamenné schody, mnoho výhod. Jsou to:

 • Robustní a odolné: Kovové schody jsou velmi stabilní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Lze je proto použít v interiéru i exteriéru.
 • Nízké nároky na údržbu: Kovové schody jsou nenáročné na údržbu a nevyžadují mnoho péče.
 • Rozmanitost designu: Kovová schodiště jsou k dispozici v mnoha různých provedeních, takže je lze přizpůsobit jakémukoli prostředí.

Zde je několik dalších možností využití kovových schodů:

 • Požární únikové cesty: Kovová schodiště se často používají jako požární únikové cesty, protože poskytují bezpečnou únikovou cestu v případě požáru.
 • Průmyslové schody: Kovová schodiště se hojně používají v průmyslu, protože splňují požadavky v této oblasti.
 • Lodní schody: Kovové schody se používají na lodích, protože jsou lehké a robustní.

 

Jaký druh kovového schodiště hledáte?

Filigránové, spirálové, rovné nebo skládané kovové schody?

Díky kovaným nebo litinovým dílům vypadají schody z oceli starobyle a velkolepě – moderní kovové / ocelové schody jsou stále filigránštější. Zakřivené nebo spirálovité tvary schodiště oživují. Velká rovná, čtvrtkruhová nebo půlkruhová ocelová schodiště se přizpůsobí jakémukoli půdorysu a umožňují propojit podlaží nejkratší cestou.

Společnost SWN má ve své nabídce služeb šest kovových/ocelových schodišť. Ty se pohybují od typu schodiště RUNY a SPIRAL až po módní a exkluzivní schodištěs kovovou základnou a zábradlím z nerezové oceli. Navštivte naše podrobné stránky a udělejte si představu. Těšíme se na vaše dotazy týkající se našich výrobků.

Další informace o vysněném schodišti najdete v našich tematických oblastech. Varianty schodů, Kovová točitá schodiště a v oblasti Kovová lomená schodiště.

 

 

Runy

Kovové schody pro vnitřní i venkovní použití

 

 

Spiral

Prostorově úsporné točité schodiště pro venkovní použití

 

 

Elegant venkovní

Kovové schody pro vnitřní i venkovní použití

 

 

Victory venkovní

Kovové schody pro vnitřní i venkovní použití

 

 

Swing venkovní

Kovové schody pro vnitřní i venkovní použití