Jaké dřevo na Vaše schody?

Existuje mnoho druhů dřeva, které lze na dřevěné schody použít. Které dřevo je nejvhodnější, závisí na různých faktorech, jako je osob

Jaké dřevo na Vaše schody?

Existuje mnoho druhů dřeva, které lze na dřevěné schody použít. Které dřevo je nejvhodnější, závisí na různých faktorech, jako je osobní vkus, rozpočet a požadovaná estetika. Zde jsou uvedeny některé druhy dřeva, které se často používají pro dřevěné schody v rodinných domech:

Buk: Buk je světlý druh dřeva, který se často používá na dřevěná schodiště. Je robustní, odolné a má rovnoměrnou kresbu.

Dub: Dubové dřevo je jedním z nejoblíbenějších druhů dřeva pro dřevěná schodiště. Je pevné, odolné a má výraznou kresbu, která působí rustikálním dojmem.

Javor: Javorové dřevo je světlý druh, který má hladký a rovnoměrný povrch. Je robustní a odolné vůči opotřebení, poškrábání a vlhkosti.

Jasan: Jasanové dřevo je světle až středně hnědý druh dřeva s krásnou kresbou. Je trvanlivé a odolné vůči opotřebení a vlhkosti.

Ořech: Ořech je tmavá dřevina, která má elegantní a luxusní estetický vzhled. Je trvanlivé a odolné vůči opotřebení a vlhkosti.Ať už klasické nebo moderní, prostorově úsporné, nebo velkoryse řešené schodiště z oceli a dřeva,
Váš projekt je u nás vždy ve správných rukou.
SWN Moravia nabízí širokou škálu dřevěných schodů, kovových schodů
nebo kombinovaných schodišť a zábradlí z nerezové oceli, skla i masivu.Zaujala Vás některá z těchto realizací? Více fotografií najdete na našem Facebooku